Liga 4 LIGA S2

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. Sąsiedzi z osiedla (1) 13 34 52- 9 11 - 1 - 1
2. Spartak Moskwa (2) 13 34 41- 8 11 - 1 - 1
3. The Grizzlies (6) 13 29 35- 20 9 - 2 - 2
4. Polonia Bytom (5) 13 26 34- 21 8 - 2 - 3
5. WildChild (4) 13 25 29- 16 8 - 1 - 4
6. Manchester City FC (9) 13 19 25- 21 5 - 4 - 4
7. AMARENA FC (3) 13 18 25- 26 5 - 3 - 5
8. Ajax RedBulls (12) 13 18 22- 24 5 - 3 - 5
9. KS Rozwój Katowice (10) 13 14 29- 30 3 - 5 - 5
10. Wisła Kraków (7) 13 13 15- 26 4 - 1 - 8
11. Dynamo Zagreb (b) 13 12 24- 29 3 - 3 - 7
12. Shanghai Evolution FC (8) 13 12 17- 41 4 - 0 - 9
13. Saints FC Academym (11) 13 12 15- 32 3 - 3 - 7
14. Viktoria Plzno (b) 13 10 14- 35 3 - 1 - 9
15. Mars&Mars (b) 13 9 17- 36 2 - 3 - 8
16. Koczkodany (b) 13 9 12- 32 2 - 3 - 8

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

15

  • 26.05.2019 18:00 Sąsiedzi z osiedla (1) - Mars&Mars (b) 4- 1


  • 26.05.2019 18:00 The Grizzlies (6) - Manchester City FC (9) 1- 1


  • 26.05.2019 18:00 Koczkodany (b) - AMARENA FC (3) 2- 2


  • 26.05.2019 18:00 Viktoria Plzno (b) - WildChild (4) 1- 3


  • 26.05.2019 18:00 Saints FC Academym (11) - Shanghai Evolution FC (8) 1- 2


  • 26.05.2019 18:00 Polonia Bytom (5) - Dynamo Zagreb (b) 4- 3


  • 26.05.2019 18:00 KS Rozwój Katowice (10) - Spartak Moskwa (2) 2- 2


  • 26.05.2019 18:00 Wisła Kraków (7) - Ajax RedBulls (12) 1- 3


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

16

  • 27.05.2019 18:00 The Grizzlies (6) - Sąsiedzi z osiedla (1) -
  • 27.05.2019 18:00 Mars&Mars (b) - Koczkodany (b) -
  • 27.05.2019 18:00 Manchester City FC (9) - Viktoria Plzno (b) -
  • 27.05.2019 18:00 AMARENA FC (3) - Saints FC Academym (11) -
  • 27.05.2019 18:00 WildChild (4) - Polonia Bytom (5) -
  • 27.05.2019 18:00 Shanghai Evolution FC (8) - KS Rozwój Katowice (10) -
  • 27.05.2019 18:00 Dynamo Zagreb (b) - Wisła Kraków (7) -
  • 27.05.2019 18:00 Spartak Moskwa (2) - Ajax RedBulls (12) -
Statystyki www