Liga Puchar Śląska 31

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. LKS Rosanów 6 16 17- 3 5 - 1 - 0
2. GKS Bełchatów 6 14 15- 5 4 - 2 - 0
3. LKS Łódź 6 12 11- 7 4 - 0 - 2
4. Ner Poddębice 6 12 9- 7 4 - 0 - 2
5. Zjednoczeni Strykow 6 11 10- 4 3 - 2 - 1
6. Astoria Szczerców 6 11 6- 5 3 - 2 - 1
7. Wlokniarz Zelow 6 10 13- 10 3 - 1 - 2
8. FC Bedzin 6 10 7- 5 3 - 1 - 2
9. Zawisza Rzgów 6 9 11- 11 3 - 0 - 3
10. Pilica Przedborz 6 8 12- 10 2 - 2 - 2
11. Boruta Zgierz 6 8 13- 12 2 - 2 - 2
12. Włókniarz Moszczenica 6 8 9- 10 2 - 2 - 2
13. KS Paradyż 6 7 10- 9 2 - 1 - 3
14. Andrespolia Wiśniowa Góra 6 4 9- 16 1 - 1 - 4
15. Energia Kozienice 6 4 7- 15 1 - 1 - 4
16. Orzeł Nieborów 6 4 9- 11 1 - 1 - 4
17. Jutrzenka Warta 6 3 5- 15 1 - 0 - 5
18. Mazovia Mazowiecka 6 1 3- 21 0 - 1 - 5

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

6

  • 15.08.2019 15:00 Astoria Szczerców - KS Paradyż 2- 2


  • 15.08.2019 15:00 Jutrzenka Warta - Andrespolia Wiśniowa Góra 2- 3


  • 15.08.2019 15:00 Wlokniarz Zelow - Orzeł Nieborów 1- 0


  • 15.08.2019 15:00 Ner Poddębice - Pilica Przedborz 2- 1


  • 15.08.2019 15:00 Włókniarz Moszczenica - LKS Łódź 1- 2


  • 15.08.2019 15:00 LKS Rosanów - Mazovia Mazowiecka 5- 0


  • 15.08.2019 15:00 Zawisza Rzgów - Zjednoczeni Strykow 3- 2


  • 15.08.2019 15:00 Boruta Zgierz - FC Bedzin 1- 2


  • 15.08.2019 15:00 GKS Bełchatów - Energia Kozienice 4- 0


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

7

  • 22.08.2019 15:00 KS Paradyż - Andrespolia Wiśniowa Góra -
  • 22.08.2019 15:00 Orzeł Nieborów - Astoria Szczerców -
  • 22.08.2019 15:00 Pilica Przedborz - Jutrzenka Warta -
  • 22.08.2019 15:00 LKS Łódź - Wlokniarz Zelow -
  • 22.08.2019 15:00 Mazovia Mazowiecka - Ner Poddębice -
  • 22.08.2019 15:00 Zjednoczeni Strykow - Włókniarz Moszczenica -
  • 22.08.2019 15:00 FC Bedzin - LKS Rosanów -
  • 22.08.2019 15:00 Energia Kozienice - Zawisza Rzgów -
  • 22.08.2019 15:00 GKS Bełchatów - Boruta Zgierz -
Statystyki www