Liga Division A1 Liga 1

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. Soje Coquelifo 11 26 28- 13 8 - 2 - 1
2. Vordena Quezaloca 11 23 25- 13 7 - 2 - 2
3. Fénoas Azampie 11 23 22- 11 7 - 2 - 2
4. Alco Olympóla 11 22 23- 12 7 - 1 - 3
5. Oudempine CF 11 21 25- 14 6 - 3 - 2
6. Santa Durena 11 20 17- 13 6 - 2 - 3
7. Ferraóla CF 11 20 17- 15 6 - 2 - 3
8. Virell CF 11 18 16- 12 5 - 3 - 3
9. Nojànes CF 11 16 20- 19 5 - 1 - 5
10. Càta de Lormeheta 11 16 16- 14 4 - 4 - 3
11. Unión Adansi 11 16 12- 10 4 - 4 - 3
12. CD Póllo 11 14 13- 16 4 - 2 - 5
13. Rotravera Aigres 11 11 16- 18 2 - 5 - 4
14. CA Dudegno 11 11 8- 15 3 - 2 - 6
15. Fója de Escortas 11 10 11- 18 2 - 4 - 5
16. Unión La Solvoresa 11 10 11- 19 2 - 4 - 5
17. Viñesceu 11 8 13- 25 2 - 2 - 7
18. RCD Veya Casena 11 7 13- 22 2 - 1 - 8
19. Bótia Sacuda 11 7 13- 29 2 - 1 - 8
20. Deportivo Toybani 11 6 9- 20 1 - 3 - 7

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

11

  • 12.10.2019 16:00 CD Póllo - Soje Coquelifo 1- 3


  • 12.10.2019 16:00 Càta de Lormeheta - Virell CF 2- 2


  • 12.10.2019 16:00 Ferraóla CF - Nojànes CF 1- 0


  • 12.10.2019 16:00 Fénoas Azampie - Santa Durena 4- 0


  • 12.10.2019 16:00 Deportivo Toybani - Viñesceu 2- 1


  • 12.10.2019 16:00 Fója de Escortas - CA Dudegno 0- 1


  • 12.10.2019 16:00 Oudempine CF - Alco Olympóla 1- 3


  • 12.10.2019 16:00 Rotravera Aigres - RCD Veya Casena 2- 3


  • 12.10.2019 16:00 Unión La Solvoresa - Vordena Quezaloca 1- 3


  • 12.10.2019 16:00 Bótia Sacuda - Unión Adansi 0- 2


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

12

  • 19.10.2019 13:00 Càta de Lormeheta - CD Póllo -
  • 19.10.2019 16:00 Soje Coquelifo - Ferraóla CF -
  • 19.10.2019 16:00 Virell CF - Fénoas Azampie -
  • 19.10.2019 16:00 Nojànes CF - Deportivo Toybani -
  • 19.10.2019 16:00 Santa Durena - Fója de Escortas -
  • 19.10.2019 16:00 Viñesceu - Oudempine CF -
  • 19.10.2019 16:00 CA Dudegno - Rotravera Aigres -
  • 19.10.2019 16:00 Alco Olympóla - Unión La Solvoresa -
  • 19.10.2019 16:00 RCD Veya Casena - Bótia Sacuda -
  • 19.10.2019 16:00 Vordena Quezaloca - Unión Adansi -
Statystyki www