Liga EFL League One

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. Oxford United 1 3 4- 0 1 - 0 - 0
1. Forest Green Rovers 1 3 4- 0 1 - 0 - 0
3. Sunderland 1 3 4- 1 1 - 0 - 0
4. Wycombe Wanderers 1 3 2- 0 1 - 0 - 0
4. Peterborough United 1 3 2- 0 1 - 0 - 0
4. Lincoln City 1 3 2- 0 1 - 0 - 0
7. Milton Keynes Dons 1 3 2- 1 1 - 0 - 0
7. AFC Wimbledon 1 3 2- 1 1 - 0 - 0
9. Southend United 1 3 1- 0 1 - 0 - 0
10. Gillingham 1 1 2- 2 0 - 1 - 0
10. Doncaster Rovers 1 1 2- 2 0 - 1 - 0
12. Portsmouth 1 1 1- 1 0 - 1 - 0
12. Ipswich Town 1 1 1- 1 0 - 1 - 0
14. Fleetwood Town 1 1 0- 0 0 - 1 - 0
14. Coventry City 1 1 0- 0 0 - 1 - 0
16. Bristol Rovers 1 0 1- 2 0 - 0 - 1
16. Rochdale 1 0 1- 2 0 - 0 - 1
18. Blackpool 1 0 0- 1 0 - 0 - 1
19. Burton Albion 1 0 0- 2 0 - 0 - 1
19. Rotherham United 1 0 0- 2 0 - 0 - 1
19. Tranmere Rovers 1 0 0- 2 0 - 0 - 1
22. Shrewsbury Town 1 0 1- 4 0 - 0 - 1
23. Accrington Stanley 1 0 0- 4 0 - 0 - 1
23. Bolton Wanderers 1 0 0- 4 0 - 0 - 1

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

1

  • 08.11.2019 15:00 Rotherham United - Wycombe Wanderers 0- 2


  • 08.11.2019 15:00 Tranmere Rovers - Lincoln City 0- 2


  • 08.11.2019 15:00 Rochdale - Milton Keynes Dons 1- 2


  • 08.11.2019 15:00 Shrewsbury Town - Sunderland 1- 4


  • 08.11.2019 15:00 Peterborough United - Burton Albion 2- 0


  • 08.11.2019 15:00 Bolton Wanderers - Forest Green Rovers 0- 4


  • 08.11.2019 15:00 Bristol Rovers - AFC Wimbledon 1- 2


  • 08.11.2019 15:00 Southend United - Blackpool 1- 0


  • 08.11.2019 15:00 Fleetwood Town - Coventry City 0- 0


  • 08.11.2019 15:00 Portsmouth - Ipswich Town 1- 1


  • 08.11.2019 15:00 Oxford United - Accrington Stanley 4- 0


  • 08.11.2019 15:00 Gillingham - Doncaster Rovers 2- 2


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

4

  • 19.11.2019 15:00 Shrewsbury Town - Rotherham United -
  • 19.11.2019 15:00 Rochdale - Peterborough United -
  • 19.11.2019 15:00 Tranmere Rovers - Bolton Wanderers -
  • 19.11.2019 15:00 Wycombe Wanderers - Bristol Rovers -
  • 19.11.2019 15:00 Lincoln City - Southend United -
  • 19.11.2019 15:00 Milton Keynes Dons - Fleetwood Town -
  • 19.11.2019 15:00 Sunderland - Portsmouth -
  • 19.11.2019 15:00 Burton Albion - Oxford United -
  • 19.11.2019 15:00 Forest Green Rovers - Gillingham -
  • 19.11.2019 15:00 AFC Wimbledon - Doncaster Rovers -
  • 19.11.2019 15:00 Blackpool - Accrington Stanley -
  • 19.11.2019 15:00 Coventry City - Ipswich Town -
Statystyki www