Liga CSD 2 liga gr1

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. Wierzchowski Dariusz 12 17 38- 26 8 - 1 - 3
2. Wroński Marcin 12 16 38- 25 7 - 2 - 3
3. Frukacz Mariusz 12 15 38- 27 5 - 5 - 2
4. Zasada Mateusz 12 15 38- 30 5 - 5 - 2
5. Gumułka Jarosław 11 14 34- 25 6 - 2 - 3
6. Czechowski Fabian 12 14 36- 32 5 - 4 - 3
7. Kot Artur 12 13 35- 34 5 - 3 - 4
8. Rubis Tomasz 12 12 31- 32 5 - 2 - 5
9. Lis Tomasz 12 11 31- 34 4 - 3 - 5
10. Rymarczyk Tomasz 12 10 33- 36 4 - 2 - 6
11. Grabara Sylwia 11 9 27- 33 2 - 5 - 4
12. Ściubilecki Artur 12 9 26- 37 3 - 3 - 6
13. Zaręba Zbigniew 12 6 30- 41 2 - 2 - 8
14. Madejska Joanna 12 5 19- 42 2 - 1 - 9

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

2

  • 23.02.2020 13:00 Gumułka Jarosław - Zasada Mateusz 4- 1


  • 23.02.2020 13:00 Czechowski Fabian - Frukacz Mariusz 4- 2


  • 23.02.2020 13:00 Zasada Mateusz - Grabara Sylwia 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Madejska Joanna - Czechowski Fabian 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Gumułka Jarosław - Frukacz Mariusz 0- 4


  • 23.02.2020 13:00 Frukacz Mariusz - Zasada Mateusz 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Madejska Joanna - Gumułka Jarosław 1- 4


  • 23.02.2020 13:00 Grabara Sylwia - Rymarczyk Tomasz 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Zasada Mateusz - Madejska Joanna 4- 0


  • 23.02.2020 13:00 Frukacz Mariusz - Grabara Sylwia 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Frukacz Mariusz - Madejska Joanna 4- 1


  • 23.02.2020 13:00 Rymarczyk Tomasz - Czechowski Fabian 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Madejska Joanna - Grabara Sylwia 0- 4


  • 23.02.2020 13:00 Grabara Sylwia - Czechowski Fabian 1- 4


  • 23.02.2020 13:00 Rymarczyk Tomasz - Gumułka Jarosław 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Zasada Mateusz - Rymarczyk Tomasz 4- 1


  • 23.02.2020 13:00 Czechowski Fabian - Gumułka Jarosław 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Zasada Mateusz - Czechowski Fabian 4- 2


  • 23.02.2020 13:00 Rymarczyk Tomasz - Frukacz Mariusz 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Grabara Sylwia - Gumułka Jarosław 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Madejska Joanna - Rymarczyk Tomasz 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Zasada Mateusz - Gumułka Jarosław 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Frukacz Mariusz - Czechowski Fabian 1- 4


  • 23.02.2020 13:00 Grabara Sylwia - Zasada Mateusz 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Czechowski Fabian - Madejska Joanna 1- 4


  • 23.02.2020 13:00 Frukacz Mariusz - Gumułka Jarosław 4- 2


  • 23.02.2020 13:00 Zasada Mateusz - Frukacz Mariusz 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Gumułka Jarosław - Madejska Joanna 4- 0


  • 23.02.2020 13:00 Rymarczyk Tomasz - Grabara Sylwia 4- 0


  • 23.02.2020 13:00 Madejska Joanna - Zasada Mateusz 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Grabara Sylwia - Frukacz Mariusz 1- 4


  • 23.02.2020 13:00 Madejska Joanna - Frukacz Mariusz 0- 4


  • 23.02.2020 13:00 Czechowski Fabian - Rymarczyk Tomasz 4- 2


  • 23.02.2020 13:00 Grabara Sylwia - Madejska Joanna 4- 2


  • 23.02.2020 13:00 Czechowski Fabian - Grabara Sylwia 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Gumułka Jarosław - Rymarczyk Tomasz 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Rymarczyk Tomasz - Zasada Mateusz 2- 4


  • 23.02.2020 13:00 Gumułka Jarosław - Czechowski Fabian 4- 1


  • 23.02.2020 13:00 Czechowski Fabian - Zasada Mateusz 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Frukacz Mariusz - Rymarczyk Tomasz 3- 3


  • 23.02.2020 13:00 Gumułka Jarosław - Grabara Sylwia -


  • 23.02.2020 13:00 Rymarczyk Tomasz - Madejska Joanna 2- 4


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

Statystyki www