Liga 1.Extraleague 2020/21

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. MKS Beneva 5 15 10- 1 5 - 0 - 0
2. FK Nadinkov 4 12 14- 2 4 - 0 - 0
2. Chunynmov FC 4 12 14- 2 4 - 0 - 0
4. Pavstat Daka 5 11 7- 3 3 - 2 - 0
5. BNL Crne Msto 5 10 6- 3 3 - 1 - 1
6. Vvyntrov FC 3 9 4- 1 3 - 0 - 0
7. Królewiec FC 4 8 4- 2 2 - 2 - 0
8. KS Kudzamov 5 7 4- 7 2 - 1 - 2
9. Nadinkov 1983 5 6 6- 6 2 - 0 - 3
10. Olympique Beneva 5 6 2- 2 1 - 3 - 1
11. Energia Białogard 5 6 6- 10 2 - 0 - 3
12. SK Mansk 4 5 4- 4 1 - 2 - 1
13. Chunwon FC 5 5 3- 5 1 - 2 - 2
14. FC Cnov 5 4 3- 8 1 - 1 - 3
15. MKS Orzeł Zagórze 3 3 5- 5 1 - 0 - 2
16. KS Chortsk 5 2 5- 9 0 - 2 - 3
17. Drapov FC 5 2 1- 9 0 - 2 - 3
18. Rapid Pertov 4 1 2- 8 0 - 1 - 3
19. Real Nadinkov 5 1 4- 11 0 - 1 - 4
20. Sportklub Vense 4 0 1- 7 0 - 0 - 4

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

5

  • 11.09.2020 17:00 Olympique Beneva - BNL Crne Msto 1- 1


  • 11.09.2020 17:00 Sportklub Vense - Królewiec FC 0- 1


  • 11.09.2020 17:00 KS Chortsk - Pavstat Daka 1- 2


  • 11.09.2020 17:00 MKS Orzeł Zagórze - Chunwon FC 3- 1


  • 11.09.2020 17:00 Chunynmov FC - FC Cnov 5- 1


  • 11.09.2020 17:00 Nadinkov 1983 - Vvyntrov FC 0- 1


  • 11.09.2020 17:00 KS Kudzamov - Real Nadinkov 2- 1


  • 11.09.2020 17:00 Drapov FC - SK Mansk 1- 1


  • 11.09.2020 17:00 MKS Beneva - Energia Białogard 3- 0


  • 11.09.2020 17:00 Rapid Pertov - FK Nadinkov 0- 4


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

8

  • 02.10.2020 17:00 MKS Orzeł Zagórze - Olympique Beneva -
  • 02.10.2020 17:00 KS Chortsk - Chunynmov FC -
  • 02.10.2020 17:00 Sportklub Vense - Nadinkov 1983 -
  • 02.10.2020 17:00 BNL Crne Msto - KS Kudzamov -
  • 02.10.2020 17:00 Królewiec FC - Drapov FC -
  • 02.10.2020 17:00 Pavstat Daka - MKS Beneva -
  • 02.10.2020 17:00 Chunwon FC - Rapid Pertov -
  • 02.10.2020 17:00 FC Cnov - FK Nadinkov -
  • 02.10.2020 17:00 Vvyntrov FC - Energia Białogard -
  • 02.10.2020 17:00 Real Nadinkov - SK Mansk -
Statystyki www