Liga Puchar Śląska 37

Nazwa zespołu mecze pkt bramki zw-rem-por
1. LKS Łódź 3 9 6- 0 3 - 0 - 0
2. Pilica Przedborz 3 9 9- 5 3 - 0 - 0
3. Zawisza Rzgów 3 7 8- 5 2 - 1 - 0
4. Wlokniarz Zelow 3 6 8- 6 2 - 0 - 1
5. Ner Poddębice 3 6 7- 6 2 - 0 - 1
6. Orzeł Nieborów 3 6 5- 4 2 - 0 - 1
7. LKS Rosanów 3 6 5- 5 2 - 0 - 1
8. Boruta Zgierz 3 6 3- 3 2 - 0 - 1
9. Włókniarz Moszczenica 3 5 1- 0 1 - 2 - 0
10. KS Paradyż 3 4 6- 5 1 - 1 - 1
11. GKS Bełchatów 3 4 5- 4 1 - 1 - 1
12. Astoria Szczerców 3 4 4- 3 1 - 1 - 1
13. FC Bedzin 3 3 5- 6 1 - 0 - 2
14. Zjednoczeni Strykow 3 3 2- 4 1 - 0 - 2
15. Energia Kozienice 3 0 2- 6 0 - 0 - 3
16. Andrespolia Wiśniowa Góra 3 0 1- 5 0 - 0 - 3
17. Mazovia Mazowiecka 3 0 2- 7 0 - 0 - 3
18. Jutrzenka Warta 3 0 1- 6 0 - 0 - 3

Forum ligi idź do forum

Nie ma jeszcze żadnych postów.

Ostatnie wyniki Pełny terminarz

kolejka data drużyny wynik

3

  • 25.03.2023 20:00 Energia Kozienice - Pilica Przedborz 1- 3


  • 25.03.2023 20:00 Zawisza Rzgów - Orzeł Nieborów 4- 3


  • 25.03.2023 20:00 Boruta Zgierz - FC Bedzin 2- 1


  • 25.03.2023 20:00 Ner Poddębice - Jutrzenka Warta 3- 1


  • 25.03.2023 20:00 Włókniarz Moszczenica - Astoria Szczerców 0- 0


  • 25.03.2023 20:00 LKS Łódź - KS Paradyż 1- 0


  • 25.03.2023 20:00 Wlokniarz Zelow - Mazovia Mazowiecka 5- 2


  • 25.03.2023 20:00 Andrespolia Wiśniowa Góra - Zjednoczeni Strykow 0- 1


  • 25.03.2023 20:00 LKS Rosanów - GKS Bełchatów 3- 2


Następna kolejka

kolejka data drużyny wynik

5

  • 08.04.2023 20:00 Energia Kozienice - Boruta Zgierz -
  • 08.04.2023 20:00 Ner Poddębice - Zawisza Rzgów -
  • 08.04.2023 20:00 Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedborz -
  • 08.04.2023 20:00 LKS Łódź - Orzeł Nieborów -
  • 08.04.2023 20:00 Wlokniarz Zelow - FC Bedzin -
  • 08.04.2023 20:00 Andrespolia Wiśniowa Góra - Jutrzenka Warta -
  • 08.04.2023 20:00 LKS Rosanów - Astoria Szczerców -
  • 08.04.2023 20:00 GKS Bełchatów - KS Paradyż -
  • 08.04.2023 20:00 Zjednoczeni Strykow - Mazovia Mazowiecka -
Statystyki www