Terminy i wyniki
kolejka data drużyny wynik
1
- 15.04.2019 12:00 Zielona Góra - Sosnowiec 1-
0
- 15.04.2019 12:00 Ełk - Ząbki 3-
3
- 15.04.2019 12:00 Skierniewice - Ciechanów 0-
2
- 15.04.2019 12:00 Pruszków - Piaseczno 3-
1
- 15.04.2019 12:00 Wyszków - Sandomierz 0-
0
- 15.04.2019 12:00 Konstancin-Jeziorna - Zgorzelec 1-
1
- 15.04.2019 12:00 Łowicz - Rumia 2-
0
- 15.04.2019 12:00 Kutno - Mińsk Maz. 1-
0
- 15.04.2019 12:00 Mikołajki - Iława 1-
2
2
- 16.04.2019 12:00 Ełk - Zielona Góra 1-
3
- 16.04.2019 12:00 Sosnowiec - Skierniewice 1-
1
- 16.04.2019 12:00 Ząbki - Pruszków 2-
2
- 16.04.2019 12:00 Ciechanów - Wyszków 2-
0
- 16.04.2019 12:00 Piaseczno - Konstancin-Jeziorna 1-
0
- 16.04.2019 12:00 Sandomierz - Łowicz 0-
2
- 16.04.2019 12:00 Zgorzelec - Kutno 1-
4
- 16.04.2019 12:00 Rumia - Mikołajki 0-
0
- 16.04.2019 12:00 Mińsk Maz. - Iława 3-
2
3
- 17.04.2019 12:00 Zielona Góra - Skierniewice 4-
2
- 17.04.2019 12:00 Pruszków - Ełk 0-
2
- 17.04.2019 12:00 Wyszków - Sosnowiec 3-
1
- 17.04.2019 12:00 Konstancin-Jeziorna - Ząbki 1-
0
- 17.04.2019 12:00 Łowicz - Ciechanów 0-
0
- 17.04.2019 12:00 Kutno - Piaseczno 1-
1
- 17.04.2019 12:00 Mikołajki - Sandomierz 2-
2
- 17.04.2019 12:00 Iława - Zgorzelec 2-
1
- 17.04.2019 12:00 Mińsk Maz. - Rumia 2-
0
4
- 18.04.2019 12:00 Pruszków - Zielona Góra 1-
2
- 18.04.2019 12:00 Skierniewice - Wyszków 1-
1
- 18.04.2019 12:00 Ełk - Konstancin-Jeziorna 4-
3
- 18.04.2019 12:00 Sosnowiec - Łowicz 0-
1
- 18.04.2019 12:00 Ząbki - Kutno 1-
3
- 18.04.2019 12:00 Ciechanów - Mikołajki 3-
0
- 18.04.2019 12:00 Piaseczno - Iława 1-
0
- 18.04.2019 12:00 Sandomierz - Mińsk Maz. 1-
0
- 18.04.2019 12:00 Zgorzelec - Rumia 0-
2
5
- 19.04.2019 12:00 Zielona Góra - Wyszków 1-
2
- 19.04.2019 12:00 Konstancin-Jeziorna - Pruszków 0-
2
- 19.04.2019 12:00 Łowicz - Skierniewice 0-
1
- 19.04.2019 12:00 Kutno - Ełk 3-
0
- 19.04.2019 12:00 Mikołajki - Sosnowiec 3-
0
- 19.04.2019 12:00 Iława - Ząbki 4-
0
- 19.04.2019 12:00 Mińsk Maz. - Ciechanów 2-
3
- 19.04.2019 12:00 Rumia - Piaseczno 1-
0
- 19.04.2019 12:00 Zgorzelec - Sandomierz 1-
1
6
- 20.04.2019 12:00 Konstancin-Jeziorna - Zielona Góra 1-
1
- 20.04.2019 12:00 Wyszków - Łowicz 1-
0
- 20.04.2019 12:00 Pruszków - Kutno 3-
2
- 20.04.2019 12:00 Skierniewice - Mikołajki 0-
4
- 20.04.2019 12:00 Ełk - Iława 0-
1
- 20.04.2019 12:00 Sosnowiec - Mińsk Maz. 0-
0
- 20.04.2019 12:00 Ząbki - Rumia 2-
1
- 20.04.2019 12:00 Ciechanów - Zgorzelec 0-
0
- 20.04.2019 12:00 Piaseczno - Sandomierz 1-
3
Następne >