Terminy i wyniki

kolejka data drużyny wynik

1

  • 08.09.2019 13:00 Śródmieście Wronki - WKS Wilki 2- 1


  • 08.09.2019 14:00 Zieloni Ćmachowo - Błękitni Zamość 1- 3


  • 08.09.2019 15:00 Pożarowo 2008 - Górka Wronki 2- 4


  • 08.09.2019 11:00 Iskra Biezdrowo - Grom Gąsawy 2- 2


  • 08.09.2019 12:00 Sokół Lubosz - Sparta Kluczewo 1- 2


2

  • 15.09.2019 13:00 Pożarowo 2008 - Sokół Lubosz 2- 2


    Pożarowo: Hoffman P.(karny), Ratajczak K.
    Sokół: 2 x Gapik M.

    Żółte: Olejniczak D. (Pożarowo), Piasek M. (Sokół)

  • 15.09.2019 13:00 Iskra Biezdrowo - Sparta Kluczewo 3- 4


    Iskra: Zając A., 2 x Paszyk M.
    Sparta: 2 x Madej D., Drewniak M., Nożewnik M.,


    Żółte: Kaczmarek R., Szczęsny K. (Sparta)

  • 15.09.2019 13:00 Zieloni Ćmachowo - Górka Wronki 2- 6


    Zieloni: Jurek M.(samobój), Chorzępa H.(karny)
    Górka: Piasek M., Didenko A., Przybylak P., Przybylak P., Kalotka W., Musiał M. (karny)

    Żółte: Zieloni- Kaczmarek R. Górka- brak

  • 15.09.2019 13:00 Grom Gąsawy - Śródmieście Wronki 2- 4


    Grom: Prętki M.(karny), Kaczmarek D.
    Śródmieście: Klimenko S., Remisz P., Remisz M., Młodziński R.,

    Żółte: Grom- brak , Śródmieście- Gałecki T.

  • 15.09.2019 12:00 Błękitni Zamość - WKS Wilki 6- 1


    Błękitni: Antkowiak M. Antkowiak M. Antkowiak M. Urbański M. Urbański M. Urbański M.
    Wilki: Lis D.(karny)

    Żółte: Błękitni- Antkowiak M., Wilki- Grabek J.

3

  • 22.09.2019 12:00 Sokół Lubosz - Iskra Biezdrowo 4- 2


    Sokół: 3 x Gapik M., Pertek S.
    Iskra: 2 x Zając A.

    Żółte: Michalak B., Gapik A. (Sokół)
    Żółte: Paszyk M., Olejniczak K. (Iskra)

  • 22.09.2019 12:00 Zieloni Ćmachowo - Pożarowo 2008 0- 4


    Pożarowo: 2x Agaciński P., Szulc D., Szymowiak A.,

    Żółte: Przydryga D., Chorzępa H. (Zieloni), czerwona bezpośrednia Bartkowiak M. (Pożarowo)

  • 22.09.2019 12:00 Śródmieście Wronki - Sparta Kluczewo 4- 1


    3 x Remisz M., Perz K. (Śródmieście)
    Nożewnik M. (Sparta)

  • 22.09.2019 12:00 WKS Wilki - Górka Wronki 5- 3


    Wilki- 3x Lis D., Łęcki M., Ryżek T.
    Górka- 2x Przybylak. P, Biniek R.

    Żółte: Lis D., Yevhen L. (Wilki), czerwona bezpośrednia: Jurek M., żółta: Słomecki R. (Górka)

  • 22.09.2019 12:00 Błękitni Zamość - Grom Gąsawy 3- 1


    Błękitni - 3x Antkowiak M.
    Grom - Wojciechowski S.

4

  • 29.09.2019 12:00 Zieloni Ćmachowo - Sokół Lubosz 0- 3


    2x Gapik M., Pertek S.

    Żółta: Gapik M. (Sokół), Kaczmarek R. (Zieloni)

  • 29.09.2019 12:00 Iskra Biezdrowo - Śródmieście Wronki 4- 4


    Iskra: 2x Zając A., Frankowski K., Odrobny P.
    Śródmieście: 3 x Remisz M., Klymenko O.

    Żółta: Kaczmarek A., 2 x Gorący R. (Iskra), Kokociński R., Bajor D. (Śródmieście)
    Czerwona: Łaz M. (Śródmieście), Gorący R. (Iskra)

  • 29.09.2019 12:00 Pożarowo 2008 - WKS Wilki 2- 4


    Pożarowo: Wika D., Olejniczak D.

    Wilki: Lis D., Stawiński P., Adamczak M., Konovalov S.

    Żółta: Stawiński P. (Wilki), Agaciński M. (Pożarowo)

  • 29.09.2019 12:00 Sparta Kluczewo - Błękitni Zamość 8- 0


    5 x Drewniak M.
    2 x Madej D.
    1 x Kapłon M. (Zamość- gol samobójczy)

    Żółte: Drewniak M. Kapłon M. (Sparta), Stachowiak M., Cyran T. (Zamość)

  • 29.09.2019 12:00 Górka Wronki - Grom Gąsawy 3- 3


    Górka: 3 x Truchel. K.

    Grom: Wojciechowski S, Lisek M., Janicki P.

    Żółta: Przybylak P. (Górka)

5

  • 06.10.2019 12:00 Sokół Lubosz - Śródmieście Wronki 1- 3


    Sokół: Wojtkowiak D.
    Śródmieście: Młodziński R., 2x Remisz P.

    Żółte: Sokół- Gapik M., Pertek S. Śródmieście- Remisz A., Gałecki T., Nowak D.

  • 06.10.2019 12:00 WKS Wilki - Zieloni Ćmachowo 7- 2


    Wilki: 4x Lis D., Grabek J., Depta J., Stawiński P.
    Zieloni: 2x Sałata. S

    Żółte: Zieloni - Kaczmarek S., Wilki - brak.

  • 06.10.2019 12:00 Błękitni Zamość - Iskra Biezdrowo 4- 2


    Błękitni: 3x Urbański M., Antkowiak M.
    Iskra: Odrobny P., Stańka J.

    Żółte: Błękitni- Kaczmarek M., Kunenc K., Banachowicz W. Iskra - Ignasiak S.

  • 06.10.2019 12:00 Grom Gąsawy - Pożarowo 2008 1- 0


    Grom: Lisek M.

    Żółta: Bracikowski S., Olejniczak D. - Pożarowo, Grom - brak.

  • 06.10.2019 12:00 Górka Wronki - Sparta Kluczewo 1- 4


    Górka: Zaets A.
    Sparta: 2x Libera. J, D. Madej, Łuczek P.

    Zółta: Biniek J. - Górka, Sparta - brak.

6

  • 13.10.2019 12:00 WKS Wilki - Sokół Lubosz 1- 2


    Bramki:

    Sokół- Nowak J. , Pertek S.
    Wilki- Jastrowicz D.

    Żółte: Wilki - Lis D., Yevhen L. Sokół - Gapik A., Piasek M.

  • 13.10.2019 12:00 Śródmieście Wronki - Błękitni Zamość 4- 1


    Bramki:

    Śródmieście- 2x Remisz M., Koza R., Remisz P.
    Błękitni- Urbański M.

    Kartki: Błękitni- Czerwona: Hrystyk A. (bezpośrednia niesportowe zachowanie), Kaczmarek M. (niesportowe zachowanie z ławki rezerwowych)

  • 13.10.2019 12:00 Zieloni Ćmachowo - Grom Gąsawy 0- 2


    Bramki:
    Grom - Bosiacki T., Kudłaszyk K.

    Kartki: Żółte: Zieloni- Kowal T., Grom- Elper M.

    Czerwona: Kaczmarek R. bezpośrednia (Zieloni)

  • 13.10.2019 12:00 Iskra Biezdrowo - Górka Wronki 3- 4


    Bramki:

    Iskra- Zając A., Olejniczak K., Stańka J.
    Górka- Przybylak P., Zaets A., O. Liashynskij O., Truchel K.

    Żółte: Iskra- Paszyk M., Górka- Zaets.A

  • 13.10.2019 12:00 Pożarowo 2008 - Sparta Kluczewo 0- 7


    Bramki:

    Sparta: 3x Drewniak M. 2x Madej D., Nożewnik M., Libera J.

    Karki: Pożarowo- Górniak M., Sparta - brak

7

  • 20.10.2019 12:00 Sokół Lubosz - Błękitni Zamość 5- 2


    Sokół: 2x Pertek S.,Gapik M., Kucharczyk P., Brandyk P.
    Błękitni: Urbański M., Mykahylo M.

  • 20.10.2019 12:00 Grom Gąsawy - WKS Wilki 5- 0


    2x Prętki M., Wesołowski R., Bosiacki T., Kudłaszyk K.

  • 20.10.2019 12:00 Górka Wronki - Śródmieście Wronki 0- 0


  • 20.10.2019 12:00 Sparta Kluczewo - Zieloni Ćmachowo 5- 0


    3x Madej D., Kaczmarek R., Drewniak M.

    Kartki: Sparta- Kapłon M., Zieloni- Makówka R., Mrowiński T., Ławniczak Sz., Chorzępa H.

  • 20.10.2019 12:00 Pożarowo 2008 - Iskra Biezdrowo 2- 0


    Agaciński M., Mrozek P.

8

  • 27.10.2019 12:00 Grom Gąsawy - Sokół Lubosz 1- 1


    Grom: Janicki P.
    Sokół: Gapik M.

  • 27.10.2019 12:00 Błękitni Zamość - Górka Wronki 2- 5


    Błękitni: Urbański M., Banachowicz M.
    Górka: Kowalski P. (samobój) 3 x Liashynshy O., Truchel K.,

    Żółte: Watros P. (Błękitni), Przybylak P. (Górka), Zaets A. (Górka)

  • 27.10.2019 13:00 WKS Wilki - Sparta Kluczewo 4- 9


    Wilki: 2x Lis D. Jastrowicz D., Lęcki M
    Sparta: 5x Madej D., 2x Drewniak M., Kapłon M., Libera J.

    Żółta - Jastrowicz D. (Wilki), czerwona - Kapłon M. (Sparta)

  • 27.10.2019 12:00 Śródmieście Wronki - Pożarowo 2008 2- 2


    Śródmieście: Perz K., Remisz M.,
    Pożarowo: Ratajczak K., Wika D.

    kartki: 2x żółta - Gałecki T. (Śródmieście)
    Korbas J., Górniak M., Agaciński M., Makówka B. (Pożarowo)

  • 27.10.2019 12:00 Zieloni Ćmachowo - Iskra Biezdrowo 0- 8


    2x Paszyk M., 2 x Zając A., Gorący R., Stanka J, Jóżwiak P., Mazurek Ł.,

    kartki: żółta - Mrowiński T. (Zieloni)

9

  • 02.11.2019 14:00 Sokół Lubosz - Górka Wronki 2- 2


    Sokół: 2x Gapik M.
    Górka: 2x Liashynsky O.

    Żółte: Brandyk P. (Sokół), Liashynsky O. (Górka)
    Czerwona: Jurek M. (Górka)

  • 03.11.2019 11:30 Sparta Kluczewo - Grom Gąsawy 5- 3


    Sparta: 4x Madej D., Drewniak M.
    Grom: Garczyk M. - samobój, Jasiński P., Janicki P.,

    Żółte: - Bosiacki T., Nowak K. (Grom),

  • 03.11.2019 14:00 Pożarowo 2008 - Błękitni Zamość 4- 5


    Pożarowo: 2x Agaciński P., Olejniczak D., Agaciński M.
    Błękitni: 2x Urbański M, Konenc K., Banachowicz M., Korbas K.-samobój

  • 03.11.2019 12:00 Iskra Biezdrowo - WKS Wilki 3- 2


    Iskra: Frankowski K., Gorący R., Zając A.
    Wilki: Lis D., Jastrowicz D.

  • 03.11.2019 14:00 Zieloni Ćmachowo - Śródmieście Wronki 0- 11


    5x Remisz M., 2x Kalitka B., Gębara M., Koza R., Kowalik P, Remisz A.

    Żółte: Kur K. (Zieloni)

10

  • 05.04.2020 12:00 WKS Wilki - Śródmieście Wronki -


  • 05.04.2020 13:00 Błękitni Zamość - Zieloni Ćmachowo -


  • 05.04.2020 10:00 Grom Gąsawy - Iskra Biezdrowo -


  • 05.04.2020 13:00 Sparta Kluczewo - Sokół Lubosz -


  • 05.04.2020 14:00 Górka Wronki - Pożarowo 2008 -


Następne >
Statystyki www