Terminy i wyniki

kolejka data drużyny wynik

1

  • 30.07.2020 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Bałtyk Łeba 4- 3


  • 30.07.2020 13:00 AS Pomorze Sopot - MKS Władysławowo 5- 3


  • 30.07.2020 13:00 Pogoń Szczecin - Gryf Wejherowo 7- 4


  • 30.07.2020 13:00 Hotel Continental - BSC Wisła Płock 3- 0


  • 30.07.2020 13:00 Flota Świnoujście - KP Łodź 4- 1


  • 30.07.2020 13:00 Orzeł Eldor Konarzyce - Warta Poznań BSC 3- 2


  • 30.07.2020 13:00 Narew Ostrołęka - BSC Lech Poznań 1- 4


  • 30.07.2020 13:00 Mamry Giżycko - Stal Mielec 6- 2


2

  • 13.08.2020 13:00 AS Pomorze Sopot - Błękitni Stargard Szczeciński 4- 2


  • 13.08.2020 13:00 Bałtyk Łeba - Pogoń Szczecin 5- 3


  • 13.08.2020 13:00 MKS Władysławowo - Hotel Continental 4- 6


  • 13.08.2020 13:00 Gryf Wejherowo - Flota Świnoujście 3- 3


  • 13.08.2020 13:00 BSC Wisła Płock - Orzeł Eldor Konarzyce 4- 3


  • 13.08.2020 13:00 KP Łodź - Narew Ostrołęka 4- 0


  • 13.08.2020 13:00 Warta Poznań BSC - Mamry Giżycko 4- 4


  • 13.08.2020 13:00 BSC Lech Poznań - Stal Mielec 5- 3


3

  • 27.08.2020 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Szczecin 3- 1


  • 27.08.2020 13:00 Hotel Continental - AS Pomorze Sopot 4- 4


  • 27.08.2020 13:00 Flota Świnoujście - Bałtyk Łeba 5- 2


  • 27.08.2020 13:00 Orzeł Eldor Konarzyce - MKS Władysławowo 3- 2


  • 27.08.2020 13:00 Narew Ostrołęka - Gryf Wejherowo 4- 5


  • 27.08.2020 13:00 Mamry Giżycko - BSC Wisła Płock 3- 1


  • 27.08.2020 13:00 Stal Mielec - KP Łodź 6- 4


  • 27.08.2020 13:00 BSC Lech Poznań - Warta Poznań BSC 4- 4


4

  • 10.09.2020 13:00 Hotel Continental - Błękitni Stargard Szczeciński 5- 2


  • 10.09.2020 13:00 Pogoń Szczecin - Flota Świnoujście 3- 0


  • 10.09.2020 13:00 AS Pomorze Sopot - Orzeł Eldor Konarzyce 4- 4


  • 10.09.2020 13:00 Bałtyk Łeba - Narew Ostrołęka 6- 1


  • 10.09.2020 13:00 MKS Władysławowo - Mamry Giżycko 2- 0


  • 10.09.2020 13:00 Gryf Wejherowo - Stal Mielec 6- 1


  • 10.09.2020 13:00 BSC Wisła Płock - BSC Lech Poznań 5- 4


  • 10.09.2020 13:00 KP Łodź - Warta Poznań BSC 4- 3


5

  • 24.09.2020 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Flota Świnoujście 5- 4


  • 24.09.2020 13:00 Orzeł Eldor Konarzyce - Hotel Continental 3- 3


  • 24.09.2020 13:00 Narew Ostrołęka - Pogoń Szczecin 3- 1


  • 24.09.2020 13:00 Mamry Giżycko - AS Pomorze Sopot 4- 2


  • 24.09.2020 13:00 Stal Mielec - Bałtyk Łeba 3- 6


  • 24.09.2020 13:00 BSC Lech Poznań - MKS Władysławowo 4- 1


  • 24.09.2020 13:00 Warta Poznań BSC - Gryf Wejherowo 3- 2


  • 24.09.2020 13:00 KP Łodź - BSC Wisła Płock 4- 7


6

  • 08.10.2020 13:00 Orzeł Eldor Konarzyce - Błękitni Stargard Szczeciński 3- 2


  • 08.10.2020 13:00 Flota Świnoujście - Narew Ostrołęka 4- 2


  • 08.10.2020 13:00 Hotel Continental - Mamry Giżycko 5- 1


  • 08.10.2020 13:00 Pogoń Szczecin - Stal Mielec 3- 2


  • 08.10.2020 13:00 AS Pomorze Sopot - BSC Lech Poznań 4- 2


  • 08.10.2020 13:00 Bałtyk Łeba - Warta Poznań BSC 3- 3


  • 08.10.2020 13:00 MKS Władysławowo - KP Łodź 5- 2


  • 08.10.2020 13:00 Gryf Wejherowo - BSC Wisła Płock 3- 3


7

  • 22.10.2020 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Narew Ostrołęka 4- 4


  • 22.10.2020 13:00 Mamry Giżycko - Orzeł Eldor Konarzyce 5- 3


  • 22.10.2020 13:00 Stal Mielec - Flota Świnoujście 3- 2


  • 22.10.2020 13:00 BSC Lech Poznań - Hotel Continental 4- 4


  • 22.10.2020 13:00 Warta Poznań BSC - Pogoń Szczecin 2- 3


  • 22.10.2020 13:00 KP Łodź - AS Pomorze Sopot 3- 1


  • 22.10.2020 13:00 BSC Wisła Płock - Bałtyk Łeba 4- 4


  • 22.10.2020 13:00 Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo 3- 3


Następne >
Statystyki www