Terminy i wyniki

kolejka data drużyny wynik

1

  • 14.07.2020 01:00 Stella Luboń - Chornomorets Odessa 3- 1


  • 14.07.2020 01:00 Polonia Środa Wlkp - Szachtar Donieck 0- 3


  • 14.07.2020 01:00 Unia Swarzędz - Rukh Vynnyky 2- 2


  • 14.07.2020 01:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Ahrobiznes Volochysk 3- 0


  • 14.07.2020 01:00 Metalist 1925 - Cherkashchyna-Akademiya 8- 0


  • 14.07.2020 01:00 Zamek Gołańcz - Dynamo Kijów 1- 3


  • 14.07.2020 01:00 Wołyń Lutsk - Leśnik Margonin 1- 2


  • 14.07.2020 01:00 Zorya Luhansk - Desna 2- 6


2

  • 15.07.2020 01:00 Polonia Środa Wlkp - Stella Luboń 0- 3


  • 15.07.2020 01:00 Chornomorets Odessa - Unia Swarzędz 3- 1


  • 15.07.2020 01:00 Szachtar Donieck - Ostrovia Ostrów Wlkp 2- 2


  • 15.07.2020 01:00 Rukh Vynnyky - Metalist 1925 0- 8


  • 15.07.2020 01:00 Ahrobiznes Volochysk - Zamek Gołańcz 4- 3


  • 15.07.2020 01:00 Cherkashchyna-Akademiya - Wołyń Lutsk 2- 2


  • 15.07.2020 01:00 Dynamo Kijów - Zorya Luhansk 4- 0


  • 15.07.2020 01:00 Leśnik Margonin - Desna 1- 2


3

  • 16.07.2020 01:00 Stella Luboń - Unia Swarzędz 4- 2


  • 16.07.2020 01:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Polonia Środa Wlkp 1- 0


  • 16.07.2020 01:00 Metalist 1925 - Chornomorets Odessa 8- 1


  • 16.07.2020 01:00 Zamek Gołańcz - Szachtar Donieck 2- 2


  • 16.07.2020 01:00 Wołyń Lutsk - Rukh Vynnyky 3- 0


  • 16.07.2020 01:00 Zorya Luhansk - Ahrobiznes Volochysk 3- 4


  • 16.07.2020 01:00 Desna - Cherkashchyna-Akademiya 0- 3


  • 16.07.2020 01:00 Leśnik Margonin - Dynamo Kijów 0- 3


4

  • 17.07.2020 01:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Stella Luboń 1- 3


  • 17.07.2020 01:00 Unia Swarzędz - Metalist 1925 1- 6


  • 17.07.2020 01:00 Polonia Środa Wlkp - Zamek Gołańcz 2- 1


  • 17.07.2020 01:00 Chornomorets Odessa - Wołyń Lutsk 3- 2


  • 17.07.2020 01:00 Szachtar Donieck - Zorya Luhansk 3- 0


  • 17.07.2020 01:00 Rukh Vynnyky - Desna 2- 2


  • 17.07.2020 01:00 Ahrobiznes Volochysk - Leśnik Margonin 1- 2


  • 17.07.2020 01:00 Cherkashchyna-Akademiya - Dynamo Kijów 3- 5


5

  • 18.07.2020 01:00 Stella Luboń - Metalist 1925 2- 7


  • 18.07.2020 01:00 Zamek Gołańcz - Ostrovia Ostrów Wlkp 1- 1


  • 18.07.2020 01:00 Wołyń Lutsk - Unia Swarzędz 5- 0


  • 18.07.2020 01:00 Zorya Luhansk - Polonia Środa Wlkp 2- 2


  • 18.07.2020 01:00 Desna - Chornomorets Odessa 1- 2


  • 18.07.2020 01:00 Leśnik Margonin - Szachtar Donieck 0- 0


  • 18.07.2020 01:00 Dynamo Kijów - Rukh Vynnyky 3- 1


  • 18.07.2020 01:00 Cherkashchyna-Akademiya - Ahrobiznes Volochysk 2- 2


6

  • 19.07.2020 01:00 Zamek Gołańcz - Stella Luboń 2- 3


  • 19.07.2020 01:00 Metalist 1925 - Wołyń Lutsk 9- 0


  • 19.07.2020 01:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Zorya Luhansk 6- 0


  • 19.07.2020 01:00 Unia Swarzędz - Desna 4- 1


  • 19.07.2020 01:00 Polonia Środa Wlkp - Leśnik Margonin 0- 3


  • 19.07.2020 01:00 Chornomorets Odessa - Dynamo Kijów 3- 2


  • 19.07.2020 01:00 Szachtar Donieck - Cherkashchyna-Akademiya 1- 3


  • 19.07.2020 01:00 Rukh Vynnyky - Ahrobiznes Volochysk 4- 4


7

  • 20.07.2020 01:00 Stella Luboń - Wołyń Lutsk 2- 2


  • 20.07.2020 01:00 Zorya Luhansk - Zamek Gołańcz 3- 0


  • 20.07.2020 01:00 Desna - Metalist 1925 1- 7


  • 20.07.2020 01:00 Leśnik Margonin - Ostrovia Ostrów Wlkp 2- 2


  • 20.07.2020 01:00 Dynamo Kijów - Unia Swarzędz 4- 1


  • 20.07.2020 01:00 Cherkashchyna-Akademiya - Polonia Środa Wlkp 3- 0


  • 20.07.2020 01:00 Ahrobiznes Volochysk - Chornomorets Odessa 1- 2


  • 20.07.2020 01:00 Rukh Vynnyky - Szachtar Donieck 2- 2


Następne >
Statystyki www