Terminy i wyniki

kolejka data drużyny wynik

1

  • 14.07.2020 03:00 Szachtar Donieck - Chornomorets Odessa 2- 2


  • 14.07.2020 03:00 Ahrobiznes Volochysk - Stella Luboń 0- 0


  • 14.07.2020 03:00 Unia Swarzędz - Kolos Kovalivka 2- 0


  • 14.07.2020 03:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Rukh Vynnyky 1- 3


  • 14.07.2020 03:00 Warta Sieraków - Metalist 1925 1- 4


  • 14.07.2020 03:00 Wołyń Lutsk - Zorya Luhansk 2- 3


  • 14.07.2020 03:00 Leśnik Margonin - Desna 0- 3


  • 14.07.2020 03:00 Zamek Gołańcz - Cherkashchyna-Akademiya 0- 1


  • 14.07.2020 03:00 Oleksandria - Dynamo Kijów 2- 1


  • 14.07.2020 03:00 Polonia Środa Wlkp - Mawit Lwówek 4- 0


2

  • 15.07.2020 03:00 Ahrobiznes Volochysk - Szachtar Donieck 2- 1


  • 15.07.2020 03:00 Chornomorets Odessa - Unia Swarzędz 1- 2


  • 15.07.2020 03:00 Stella Luboń - Ostrovia Ostrów Wlkp 1- 4


  • 15.07.2020 03:00 Kolos Kovalivka - Warta Sieraków 0- 3


  • 15.07.2020 03:00 Rukh Vynnyky - Wołyń Lutsk 2- 0


  • 15.07.2020 03:00 Metalist 1925 - Leśnik Margonin 5- 0


  • 15.07.2020 03:00 Zorya Luhansk - Zamek Gołańcz 3- 0


  • 15.07.2020 03:00 Desna - Oleksandria 1- 1


  • 15.07.2020 03:00 Cherkashchyna-Akademiya - Polonia Środa Wlkp 0- 3


  • 15.07.2020 03:00 Dynamo Kijów - Mawit Lwówek 2- 2


3

  • 16.07.2020 03:00 Szachtar Donieck - Unia Swarzędz 1- 3


  • 16.07.2020 03:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Ahrobiznes Volochysk 0- 1


  • 16.07.2020 03:00 Warta Sieraków - Chornomorets Odessa 1- 0


  • 16.07.2020 03:00 Wołyń Lutsk - Stella Luboń 1- 2


  • 16.07.2020 03:00 Leśnik Margonin - Kolos Kovalivka 1- 1


  • 16.07.2020 03:00 Zamek Gołańcz - Rukh Vynnyky 1- 4


  • 16.07.2020 03:00 Oleksandria - Metalist 1925 1- 4


  • 16.07.2020 03:00 Polonia Środa Wlkp - Zorya Luhansk 2- 1


  • 16.07.2020 03:00 Mawit Lwówek - Desna 0- 3


  • 16.07.2020 03:00 Dynamo Kijów - Cherkashchyna-Akademiya 1- 2


4

  • 17.07.2020 03:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Szachtar Donieck 2- 2


  • 17.07.2020 03:00 Unia Swarzędz - Warta Sieraków 2- 2


  • 17.07.2020 03:00 Ahrobiznes Volochysk - Wołyń Lutsk 3- 0


  • 17.07.2020 03:00 Chornomorets Odessa - Leśnik Margonin 2- 2


  • 17.07.2020 03:00 Stella Luboń - Zamek Gołańcz 1- 0


  • 17.07.2020 03:00 Kolos Kovalivka - Oleksandria 1- 3


  • 17.07.2020 03:00 Rukh Vynnyky - Polonia Środa Wlkp 2- 3


  • 17.07.2020 03:00 Metalist 1925 - Mawit Lwówek 6- 0


  • 17.07.2020 03:00 Zorya Luhansk - Dynamo Kijów 4- 0


  • 17.07.2020 03:00 Desna - Cherkashchyna-Akademiya 2- 0


5

  • 18.07.2020 03:00 Szachtar Donieck - Warta Sieraków 0- 0


  • 18.07.2020 03:00 Wołyń Lutsk - Ostrovia Ostrów Wlkp 1- 1


  • 18.07.2020 03:00 Leśnik Margonin - Unia Swarzędz 0- 3


  • 18.07.2020 03:00 Zamek Gołańcz - Ahrobiznes Volochysk 0- 3


  • 18.07.2020 03:00 Oleksandria - Chornomorets Odessa 2- 2


  • 18.07.2020 03:00 Polonia Środa Wlkp - Stella Luboń 3- 0


  • 18.07.2020 03:00 Mawit Lwówek - Kolos Kovalivka 1- 2


  • 18.07.2020 03:00 Dynamo Kijów - Rukh Vynnyky 2- 4


  • 18.07.2020 03:00 Cherkashchyna-Akademiya - Metalist 1925 0- 3


  • 18.07.2020 03:00 Desna - Zorya Luhansk 0- 1


Następne >
Statystyki www