Terminy i wyniki

kolejka data drużyny wynik

7

  • 20.07.2020 00:00 Stella Luboń - Zamek Gołańcz 2- 2


  • 20.07.2020 00:00 Desna - Rukh Vynnyky 3- 3


  • 20.07.2020 00:00 Unia Swarzędz - Ahrobiznes Volochysk 4- 0


  • 20.07.2020 00:00 Chornomorets Odessa - Leśnik Margonin 1- 1


  • 20.07.2020 00:00 Zorya Luhansk - Szachtar Donieck 0- 3


  • 20.07.2020 00:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Polonia Środa Wlkp 2- 0


  • 20.07.2020 00:00 Cherkashchyna-Akademiya - Dynamo Kijów 3- 2


  • 20.07.2020 00:00 Wołyń Lutsk - Metalist 1925 0- 10


8

  • 21.07.2020 00:00 Desna - Stella Luboń 4- 3


  • 21.07.2020 00:00 Zamek Gołańcz - Unia Swarzędz 0- 2


  • 21.07.2020 00:00 Rukh Vynnyky - Chornomorets Odessa 3- 3


  • 21.07.2020 00:00 Ahrobiznes Volochysk - Zorya Luhansk 1- 2


  • 21.07.2020 00:00 Leśnik Margonin - Ostrovia Ostrów Wlkp 3- 2


  • 21.07.2020 00:00 Szachtar Donieck - Cherkashchyna-Akademiya 4- 0


  • 21.07.2020 00:00 Polonia Środa Wlkp - Wołyń Lutsk 2- 1


  • 21.07.2020 00:00 Dynamo Kijów - Metalist 1925 0- 8


9

  • 22.07.2020 00:00 Stella Luboń - Unia Swarzędz 2- 2


  • 22.07.2020 00:00 Chornomorets Odessa - Desna 1- 1


  • 22.07.2020 00:00 Zorya Luhansk - Zamek Gołańcz 3- 1


  • 22.07.2020 00:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Rukh Vynnyky 2- 2


  • 22.07.2020 00:00 Cherkashchyna-Akademiya - Ahrobiznes Volochysk 1- 3


  • 22.07.2020 00:00 Wołyń Lutsk - Leśnik Margonin 2- 0


  • 22.07.2020 00:00 Metalist 1925 - Szachtar Donieck 6- 1


  • 22.07.2020 00:00 Dynamo Kijów - Polonia Środa Wlkp 2- 2


10

  • 23.07.2020 00:00 Chornomorets Odessa - Stella Luboń 3- 2


  • 23.07.2020 00:00 Unia Swarzędz - Zorya Luhansk 2- 0


  • 23.07.2020 00:00 Desna - Ostrovia Ostrów Wlkp 4- 4


  • 23.07.2020 00:00 Zamek Gołańcz - Cherkashchyna-Akademiya 2- 2


  • 23.07.2020 00:00 Rukh Vynnyky - Wołyń Lutsk 2- 0


  • 23.07.2020 00:00 Ahrobiznes Volochysk - Metalist 1925 0- 13


  • 23.07.2020 00:00 Leśnik Margonin - Dynamo Kijów 3- 0


  • 23.07.2020 00:00 Szachtar Donieck - Polonia Środa Wlkp 4- 1


11

  • 24.07.2020 00:00 Stella Luboń - Zorya Luhansk 3- 3


  • 24.07.2020 00:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Chornomorets Odessa 3- 1


  • 24.07.2020 00:00 Cherkashchyna-Akademiya - Unia Swarzędz 3- 3


  • 24.07.2020 00:00 Wołyń Lutsk - Desna 1- 4


  • 24.07.2020 00:00 Metalist 1925 - Zamek Gołańcz 10- 0


  • 24.07.2020 00:00 Dynamo Kijów - Rukh Vynnyky 1- 4


  • 24.07.2020 00:00 Polonia Środa Wlkp - Ahrobiznes Volochysk 2- 2


  • 24.07.2020 00:00 Szachtar Donieck - Leśnik Margonin 3- 0


12

  • 25.07.2020 00:00 Ostrovia Ostrów Wlkp - Stella Luboń 1- 1


  • 25.07.2020 00:00 Zorya Luhansk - Cherkashchyna-Akademiya 2- 2


  • 25.07.2020 00:00 Chornomorets Odessa - Wołyń Lutsk 3- 1


  • 25.07.2020 00:00 Unia Swarzędz - Metalist 1925 1- 6


  • 25.07.2020 00:00 Desna - Dynamo Kijów 4- 0


  • 25.07.2020 00:00 Zamek Gołańcz - Polonia Środa Wlkp 2- 2


  • 25.07.2020 00:00 Rukh Vynnyky - Szachtar Donieck 1- 2


  • 25.07.2020 00:00 Ahrobiznes Volochysk - Leśnik Margonin 2- 2


13

  • 26.07.2020 00:00 Stella Luboń - Cherkashchyna-Akademiya 2- 1


  • 26.07.2020 00:00 Wołyń Lutsk - Ostrovia Ostrów Wlkp 2- 3


  • 26.07.2020 00:00 Metalist 1925 - Zorya Luhansk 9- 0


  • 26.07.2020 00:00 Dynamo Kijów - Chornomorets Odessa 2- 2


  • 26.07.2020 00:00 Polonia Środa Wlkp - Unia Swarzędz 0- 3


  • 26.07.2020 00:00 Szachtar Donieck - Desna 3- 3


  • 26.07.2020 00:00 Leśnik Margonin - Zamek Gołańcz 1- 2


  • 26.07.2020 00:00 Ahrobiznes Volochysk - Rukh Vynnyky 0- 5


Następne > < Poprzednie
Statystyki www